Фітнес-центр

HAMMER GYM

Готовий до пляжного сезону? Якщо ні, ласкаво просимо до Hammer Gym! У нашому залі на тебе чекають професійні тренери та широкий вибір тренажерів на всі групи м’язів.

Hammer Gym — це сучасний тренажерний зал, обладнаний за останнім словом техніки у світі фітнесу та спорту. У нас ви знайдете не тільки еліпси та бігові доріжки останніх моделей, але й велику кількість тренажерів для вільних ваг, інші різновиди кардіо в зоні Precor, вантажоблокові машини, гіперекстензії, лави, стійки і т.д

Наш зал правильно зонований, щоб кожен відвідувач міг виконувати той вид тренувань, який йому необхідний не заважаючи іншим. Крім зони з тренажерами, у Hammer Gym ви знайдете обладнаний майданчик для занять CrossFit. Поруч із нею зона підвісного тренінгу TRX – альтернатива всім тренажерам, яка давно популяризується у світі спорту. Для бажаючих не тільки впорядкувати тіло, а й освоїти нову навичку є зона боксу, де проходять заняття з сертифікованим тренером.

Hammer Gym – це 550 кВ.м спорту в чистому вигляді. Не відкладай своє здоров’я на завтра, приходь займатися вже сьогодні! Інвестуй у своє тіло у Hammer Gym. Ми обіцяємо, разом з нами ти полюбиш тренування!

Персональний тренінг

HAMMER GYM

Якщо ви тільки починаєте своє знайомство з тренажерним залом та спортом загалом, наполегливо рекомендуємо робити це разом із тренером. Послуги персонального тренера нададуть вам безліч переваг. Насамперед значно підвищать ефективність тренування та його безпеку. Неправильне виконання вправ може дати серйозні негативні наслідки. Завдання тренера не тільки навчити вас користуватися сучасними тренажерами, а й показати як правильно виконувати навіть найпростіші присідання та віджимання. Так-так, присідати теж треба вміти.

Крім цього, тренер допоможе скласти вам план-програму тренувань. Вона необхідна для того, щоб ви не розпилялись на непотрібні комплекси, а виконували тільки ті вправи, які допоможуть вам досягти поставленої мети. Спліт-тренування, при яких навантаження за раз дається на конкретну групу м’язів — один із найефективніших і найпопулярніших варіантів занять. Крім програми тренувань, разом з тренером можна скласти і відповідний раціон харчування, адже досягнення бажаних результатів багато в чому залежить від того, що ви їсте.